Contact

Huis van het Kind - Geel
Katrien Gilis - Coördinator Huis van het Kind
Huis van het Kind
Brigandshof 3
2440 Geel
014 56 73 44
katrien.gilis@geel.be

Openingsuren Huis van het Kind: Elke maandag-, donderdag- en vrijdagvoormiddag van 09.00u tot 12.00u ben je welkom zonder afspraak. Voor alle andere momenten maak je best eerst een afspraak, zodat je zeker bent dat er iemand aanwezig is, via bovenstaand telefoonnr. of kindinfopunt@geel.be

Mieke Schepens - Loket Kinderopvang
014 56 73 53 - mieke.schepens@geel.be 

Sepp Van der Veken - Jeugdwelzijn
sepp.van.der.veken@geel.be 

 

Huis van het Kind - Meerhout
Kristel Luyckx- Aanspreekfiguur 
014 36 90 20 - kristel.luyckx@meerhout.be 

 

Huis van het Kind - Laakdal
Christel Huysmans- Aanspreekfiguur 
013/39 40 53 - christel.huysmans@laakdal.be

 

Contactpersoon Kind en gezin
Katrien Parys - Team Zuiderkempen 
0470 51 31 78 - katrien.parys@kindengezin.be
www.kindengezin.be

 

Heb je zelf een leuk idee voor een info avond, lezing, vorming, praatgroep, speelnamiddag..... deel het met ons!